Міс Осінь-2017: у нас навчаються справжні феї

Ось вони плавно, граційно, неначе легенький осінній вітерець, заходять до зали. Яскраві, шикарні, гарні дівчата. Кожна з них хвилюється. Та кожна з них гідна перемоги. Це конкурсантки Міс Осінь-2017. І починається свято краси…

19 жовтня 2017 року п’ять чарівних учениць ДНЗ «Бердянський машинобудівний професійний ліцей» змагалися за титул Міс Осінь. Програма складалася із трьох конкурсів, в кожному з яких дівчата дивували жюрі та гостей не лише своїми нарядами, а й неабиякими талантами, і, звісно, милими посмішками.

Журі було дуже складно брати найкращу! Кожна стала переможницею у своїй номінації:

«Міс Осінь»- Світлична Діана.

«Міс Грація» — Іванова Вікторія.

«Міс Креативність»- Берднікова Діана.

«Міс Чарівність» —  Сомова Валентина.

«Міс Глядацькі Симпатії» — Ковальчук Христина.

Конкурс завершився, ала залишив по собі гарні спогади. Висловлюємо щиру подяку всім, хто доклав зусиль в організації справжнього теплого та незабутнього Свята Осені!  Ведучі святкового вечора: Баран Анжела та Бунчук Сніжана. Музичний супровід: Мороз Альона. Сценарій: Носова Ірина та Бунчук Сніжана. Виступаючі з концертними номерами: Шевченко Валерій, Шубіна Ганна, Пругло Павло, Наталія Бондаренко, Видрич Марина, Карайван Валерія, Савченко Наталія, Палієнко Діана та Сокол Наталія.

 

 

 

20.10.2017 Адміністрація БМПЛ