вул.Володмирира Довганюка, 76

Здобута перемога!

Вітаємо ученицю групи ОКНА-13 ДНЗ «Бердянський машинобудівний професійний ліцей» СТОВБУН АНГЕЛІНУ із титулом Міс Елегантність!

Здобута перемога на міському конкурсі «На крилах української весни» принесла нашій учениці багато яскравих та позитивних емоцій.

Свято краси проходило 29 березня на базі Бердянського медичного коледжу, у ньому приймали участь шість дівчат із ліцеїв, коледжів та ВУЗів міста. Ангеліна була найтендітнішою конкурсанткою. Шикарне плаття жовтогарячого кольору із власноручно вишитими квітами вигідно виділяло її серед усіх. Красуня гідно трималася на сцені та пройшла усі запропоновані завдання.

Запитаємо враження від конкурсу у самої Ангеліни Стовбун:

— Чому ти вирішила прийняти участь у конкурсі?

-Хотіла випробувати себе. Я постійно займаюсь саморозвитком, вважаю це життєвою необхідністю. Головною мотивацією стала можливість відкрити в собі нові якості.

-Чи сподобався тобі конкурс?

-Так. Відмінна організація, гарно вбрана сцена, підтримка вболівальників та чудова атмосфера. Було дуже весело.

-Яке випробування для тебе, Ангеліна, було найважчим?

-Жоден з конкурсів не здався важким. Я відчувала підтримку своїх одногрупників, викладачів та партнера з виступу на сцені. Партнерові, Андрію Мусафірову, висловлюю окремі слова подяки. Тому мені було легко та цікаво. Лишень трішечки тремтіли ноги, та тому що я змерзла. Шоу програма тривала приблизно три години, а у залі було прохолодно…

-Ще будеш приймати участь у подібних конкурсних змаганнях?

-Так. Але тепер більш ретельніше буду готуватися.

-Бажаємо тобі успіхів та творчої наснаги!

31.03.2017 Адміністрація БМПЛ