вул.Володмирира Довганюка, 76

1 вересня — День знань

1 вересня 2016 року на плацу ДНЗ «Бердянський машинобудівний  професійний ліцей» традиційно відбулася святкова лінійка, присвячена початку нового навчального року.

День знань в ліцеї зібрав учнів, педагогів і батьків. Адже професійно-технічна освіта – це щоденна потреба, сенс та спосіб нашого життя.

Ліцейна родина об’єднала 500  учнів, 190 з яких — учні І курсу. Безперечно, це урочистий і хвилюючий момент для кожного з них, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання та самостійного життя.

З вітальними словами до присутніх звернувся директор ліцею Дудукалов Сергій Вікторович, який побажав усім міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, адже вони — це сила; також досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів, а нашим дорогим першокурсникам — ніколи не зупинятися на дорозі Знань,  бо вона цікава і по-справжньому нескінченна!

Заступник директора з НВР Димитрова Тетяна Євгенівна від щирого серця зичила всім  міцного здоров’я, невичерпної енергії, непохитної віри, надії та оптимізму, побажала, щоб  стабільність і впевненість у майбутньому стали незмінними супутниками у всіх справах.

Учнівське самоврядування на чолі з художнім керівником Онищенко Федором Івановичем підготували святкову програму до Дня Знань і запросили ветерана праці Переверзєву Людмилу Василівну, яка подарували всім присутнім прекрасну пісню «Чорнобривці»

А потім урочисто пролунав Перший дзвоник

День знань запам’ятався всім яскравістю вражень, нових переживань і нових надій.

Після святкової лінійки для учнів ліцею в актовій залі викладачами Сагіровою Г.О. та  Іщик В.Є. був проведений перший урок, присвячений 25-річниці Незалежності України.

01.09.2016 Адміністрація БМПЛ