вул.Володмирира Довганюка, 76

25-та річниця Збройних Сил України

Та ми заживемо у вільній країні,
І виростим в мирі щасливих дітей!
За це віддаю свою честь Україні!
За віру! За правду! За наших людей!

 

6 грудня 2016 року в ДНЗ «Бердянський МПЛ» пройшла урочиста  лінійка  присвячена 25-тій  річниці Збройних Сил України. Стало вже традицією починати цей день з привітань усіх хлопців та чоловіків.

Довгим і тернистим шляхом йшла Україна до дня своєї самостійності. Багато випробувань та негараздів випало на долю українців у боротьбі за свободу та незалежність. І завжди в цій боротьбі поруч із народом йшов воїн-солдат. В нашому ліцеї навчається багато хлопців – майбутніх захисників Вітчизни,  і ми впевнені, що вони з гідністю нестимуть це звання, адже їм довірять оберігати спокій багатьох мільйонів жителів України, тому  для нас цей день  є  особливим.

Учні групи ОКНР-18 підготували цікаву презентацію про Збройні Сили нашої держави, дівчата групи ОКНА-15 читали задушевні вірші про воїнів- визволителів і просто про мужність наших чоловіків. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів АТО. З комом у горлі та зі сльозами на очах всі присутні дивились кліп на пісню «Біля тополі».

Народна мудрість стверджує, що Земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити сама себе не може.

Попри зміну часів і політичних систем, сьогоднішній день асоціюється насамперед з мужністю та стійкістю людського характеру, силою духу та відданістю Батьківщині.

Класний керівник Іванова Вікторія Анатоліївна

06.12.2016 Адміністрація БМПЛ