вул.Володмирира Довганюка, 76

Безмежний дивний світ поезії

Як ніжно та трепетно можна розповісти про любов до жінки, матері, дівчини, нестримні почуття гордості до рідного міста, переживання долі країни? Звичайно словами. Бо вони є неймовірною силою. Але простим викладом думок та сухим переліком головних принад не можливо передати щирі почуття. Це роблять лише поетичні чари. Поезія чіпляє душу…

Багато століть українські поети відверто та щиро викликають у людства різноманітні почуття. Проникаючи у глиб душі, письменники, підбадьорюють, заспокоюють, зцілюють та надихають.

24 березня 2017 року до Всесвітнього дня поезії у Центральній міській бібліотеці було влаштоване свято під назвою «Безмежний дивний світ поезії». Завідуюча юнацьким абонементом ЦБ Тушина Т. М. запросила на поетичну годину видатних Бердянських поетес Надію Миколаївну Троцьку, Олену Леонідівну Бабкіну та шанованого барда Георгія Крючина. Учні ДНЗ «Бердянський машинобудівний професійний ліцей» груп А-19 та ОКНР-18 разом з бібліотекарем Тіттенок Н.Г. та викладачами Сагіровою Г.А., Івановою В.А. завітали також до бібліотеки. Літературні читання чергувалися із музичними виступами.

Зачитав свої вірші також молодий і талановитий Олександр Гапонов, учень ДНЗ «Бердянський МПЛ» із групи ОКНР-10. Усі присутні проникнулися пристрасними віршами про юнацьке кохання, філософічними строками про відношення до власного життя та непростою темою війни.

Частіше відкривайте для себе безмежний дивний світ поезії…

111

27.03.2017 Адміністрація БМПЛ