вул.Володмирира Довганюка, 76

День Гідності та Свободи

Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

Указом Президента України від 13 листопада 2014 року, з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного  та майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, установити в Україні День Гідності та Свободи, який відзначати щорічно 21 листопада.

В ДНЗ «Бердянський МПЛ» також відбулося вшанування цієї урочистої дати. Була проведена лінійка за участю учнів гр ОКНК-17: Настенко Юлії, Сандуляк Єлизавети, Радолової Катерини, Ярошенко Юлії, класного керівника Масакової Г.С., майстра в/н Орлової І.С.. Книжкову виставку та тематичні плакати підготувала бібліотекар Тітенок Н.Г.. Технічний супровід забезпечували Є.В.Булатицький та Ф.І. Онищенко.

Учасники лінійки взяли участь у вшануванні пам’яті загиблих героїв на майдані та загиблих під час бойових дій на Сході України.

 «Кожного дня, щогодини Україна завдяки таким чоловікам-героям, серед яких і наші славні земляки, виборює право бути суверенною, єдиною державою. Тож молімося за наших мужніх захисників і просимо у Бога одного: аби вони живими та здоровими й  якнайшвидше повернулися додому, до своїх матерів, дружин та дітей» — ці сподівання бриніли у кожному серці присутніх на святкуванні цієї події.

Класний керівник Масакова Ганна Сергіївна

24.11.2016 Адміністрація БМПЛ