вул.Володмирира Довганюка, 76

День відкритих дверей

11-го березня 2016 року ДНЗ «Бердянський машинобудівний професійний ліцей» гостинно відчинив двері для учнів середніх загальноосвітніх навчальних закладів міста  та району.

У цей день всі бажаючі мали змогу детально ознайомитися з правилами прийому до навчального закладу та умовами навчання, подивитися відеофільм, оглянути навчальні кабінети, майстерні, отримати всю необхідну інформацію від досвідчених викладачів та майстрів виробничого навчання. Учні шкіл та гості ліцею переглянули виставки творчих робіт та досягнень учнів.

У виробничих майстернях школярі спостерігали за практичними заняттями ліцеїстів. Цікавими та пізнавальними були майстер-класи, які разом зі своїми учнями продемонстрували майстри виробничого навчання. Так, учні шкіл зацікавлено спостерігали за роботою Шапошник О.М.  та його учнів. Прямо на очах гостей народжувались чудові фігури з металу.  Зацікавили школярів також майстер-класи, проведені майстрами виробничого навчання Дойновим Р.С.,Скрипник О.Д., Бойко О.М., Терещенко С.І.,  які продемонстрували зварювання металевих конструкцій, виготовлення  виробів з металу, розбирання та складання системи охолодження двигуна.

За свідченнями вчителів та самих школярів, в ДНЗ «Бердянський МПЛ» є в наявності вся необхідна сукупність матеріальних засобів та умов, необхідних для ефективної організації як теоретичного, так і практичного навчання учнів ліцею. А це, звичайно, стимулює пізнавальний процес і підвищує бажання майбутніх спеціалістів робітничих професій якомога краще засвоювати професійні навички, а в учнів шкіл викликає інтерес до навчального закладу.

Друга частина Дня відкритих дверей в ДНЗ «Бердянський МПЛ» проходила в їдальні ліцею, де на гостей чекали веселі скоморохи, запальний танок та ярмарок, так сталося, що День відкритих дверей припав на святкування Масляної. Дітей пригощали смачними млинцями з варенням та медом, як символом тепла, сонця, перемоги весни над зимою.  Символічно було спалено опудало Зими.

На закінчення свята організатори Дня відкритих дверей побажали випускникам шкіл успішного завершення навчального року та вдалого вибору професії, яка забезпечить  реалізацію таланту та здібностей.

ДНЗ «Бердянський МПЛ» спрямовує  всі сили на підвищення професійного рівня майбутніх спеціалістів і з радістю прийматиме щороку на навчання здібних, цілеспрямованих, творчих молодих людей!

День відкритих дверей в ДНЗ «Бердянський МПЛ» пройшов у дружній доброзичливій атмосфері, залишивши приємні враження як в гостей, так і в господарів свята.

Заступник директора з ВР Бевз Алевтина Мирославівна

15.03.2016 Адміністрація БМПЛ