вул.Володмирира Довганюка, 76

День відкритих дверей

13 березня у ДНЗ «Бердянський машинобудівний професійний ліцей» відбувся День відкритих дверей.

Школярі 9-11 класів м. Бердянська та Бердянського району відвідали наш навчальний заклад.

Значну роль у профорієнтаційній діяльності відіграють такі заходи. Традиційно День відкритих дверей проводився у квітні, цього року ми вирішили приурочити до місячника «Профорієнтаційний орієнтир – 2015».

У цей день старшокласники, їх батьки, учителі шкіл мають можливість зануритися в атмосферу нашого ліцею. Інтер’єр адміністративних приміщень, навчальних кабінетів, майстерень, гуртожитку відіграють не останню роль у створенні образу ліцею, відображають стан розвитку окремих напрямків його діяльності, дозволяють познайомити відвідувачів із ключовими принципами, звичаями, традиціями.

Перше, куди потрапили відвідувачі це – вестибюль.

Теплими словами привітання, гостей зустрічала викладач Дороніна Лілія Іванівна. Учениці ІІ курсу Мельник Юлія та Антіпова Анна співали задушевні українські пісні, а танцювальний колектив учениць І курсу виконав запальний танок. Бібліотекар Тітенок Наталя Григорівна презентувала виставку виробів ужитково-декоративного мистецтва зроблених учнями та працівниками ліцею. Викладач історії Антоненко Людмила Василівна провела екскурсію по музею, де школярі змогли ознайомитися з історією створення нашого закладу. Майстер в/н Величко Андрій Миколайович провів презентацію спеціальностей, за допомогою комп’ютера та проектора. Викладачі показали навчальні кабінети, а майстри – майстерні ліцею. Але в майстернях на гостей чекав сюрприз. Вони не тільки побачили творчі роботи учнів, робочі місця, а й спробували викувати невеличкі деталі, зробити зварювальний шов, занурилися у ремонт автомобіля.

Гості у неформальній обстановці мали можливість поспілкуватися з викладачами, майстрами, працівниками приймальної комісії. Учні ліцею розповідали охочим про буденне  та святкове життя в закладі.

А на останок відвідувачів чекав гарячий чай зі смачними тістечками.

Заступник директора з ВР                                                  Бевз Алевтина Мирославівна

23.03.2015 Адміністрація БМПЛ