вул.Володмирира Довганюка, 76

День Всіх Закоханих

16.02.2016г у ДНЗ «Бердянський машинобудівний професійний ліцей» відбулася святкова лінійка присвячена Дню Закоханих. На передодні свята працювала пошта Св.Валентана, учні та працівники ліцею мали змогу відправити один одному послання з освідченнями в коханні й просто щирі подяки майстрам виробничого навчання та класним керівникам за їх роботу. Ліцеїсти підготували плакати до Дня Св.Валентина.

До святкової лінійки Ангелов Євген (учень групи ОКНР-8) та Гончар Вероніка (учениця групи ОКНО-7) підготували цікаву інформацію про виникнення свята Всіх Закоханих, а учні групи ОКНР-8 та ОКНО-22 показали театральна мініатюру про ув’язнення священика Валентина.

Далі любовні послання, валентинки, були передані своїм адресатам. Тим, хто отримав найбільшу кількість валентинок, заст. директора з ВР Бевз Алевтина Мирославівна вручила солодкі призи та грамоти. Сичова Альона (гр. ОКНО-7) та Чекалов Богдан (гр. А-24) отримали найбільшу кількість валентинок. У номінації «Кращий плакат» перемогли учні груп ОКНО-7, ОКНА-13, ОКНР-8.

Учні та викладачі залишилися задоволені, свято всім сподобалося.

Психолог ДНЗ «Бердянський МПЛ» Подорожко Катерина Олександрівна

16.02.2016 Адміністрація БМПЛ