вул.Володмирира Довганюка, 76

День Знань

Щиро вітаємо з Днем Знань — справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.

У теплий та сонячний ранок першого вересня ДНЗ «Бердянський МПЛ» відсвяткував День Знань, його чекали з нетерпінням усі: учні, викладачі, батьківська громада.

Гостями свята були Бабанін О.О. — помічник народного депутата України О.С.Пономарьова, а також заступник голови ООО «Райагропромснаб» Холод О.О.

З вітальним словом до ліцеїстів на святковій лінійці звернулася засновник волонтерської організації “Берегині Таврії” Ольга Юхимівна Коник. До волонтерської організації від ДНЗ «Бердянський машинобудівний професійний ліцей» були передані ліки для воїнів АТО у рамках акції «Ліки замість квітів».

На святі також була присутня ветеран профтехосвіти Переверзєва Людмила Василівна, яка побажала всім успіхів у роботі, навчанні та в якості подарунка виконала пісню.

Директор ліцею Дудукалов Сергій Вікторович теплими словами привітав зі святом Першого дзвоника ліцеїстів, викладачів,майстрів, батьків, гостей.

Відбулася урочиста посвята у ліцеїсти учнів-першокурсників, які отримали від випускників символічний ключ до знань та побажання гарних досягнень, старанності, дружніх стосунків.

Після урочистої лінійки для учнів пролунав дзвоник на Перший урок, який в актовій залі проводили викладачі Дороніна Лілія Іванівна та Пельтек Людмила Анатоліївна. Темою уроку було обрано рядок з авторського вірша учениці Решетник Світлани: «Україна — єдина країна, моя ненька, моя Батьківщина!». Учні надовго запам’ятають цю атмосферу щирості, піднесеності, гордості за рідну країну, завдяки влучно підібраним слайдам презентації, які ілюстрували та додавали виразності словам ведучих. Наприкінці уроку всі присутні вшанували пам’ять загиблих героїв Небесної сотні хвилиною мовчання, а також відбулася зустріч з представником Збройних Сил України молодшим сержантом Чавс Романом Івановичом.

Ще раз вітаємо всіх зі святом. Бажаємо ліцеїстам щасливої дороги країною Знань,  наставникам-викладачам – терпіння, наснаги й творчих злетів, а батькам – взаєморозуміння та мудрості.

Дороніна Л.І.

01.09.2015 Адміністрація БМПЛ