вул.Володмирира Довганюка, 76

До дня пам’яті Аварії Чорнобильської АЕС

25 квітня 2017 року учні Бердянського машинобудівного професійного ліцею із групи ГЕЗК-3 разом з викладачем Пельтек Л.А. та бібліотекарем Тітенок Н.Г. завітали до міської централізованої бібліотеки — філії №5, де відбулася зустріч із учасником ліквідації аварії на 4-му енергоблоці Чорнобильської АЕС Калінкіним Олександром Олексійовичем.

Ліквідатор поділився спогадами про свій непростий досвід перебування на радіоактивній території в 1988 році. Олександр Олексійович розповідав про свої обов’язки та охоче відповів на численні запитання учнів. Під час перегляду відео про аварію, яке підготували працівники Бердянської бібліотеки — філії №5 Цьомкало Тетяна Юріївна та Аширова Крістіна Ігорівна, молоді люди пройнялися тими злощасними подіями та, здається, усвідомили усю трагічність наслідків радіоактивного вибуху.

26 квітня 2017 року викладацький склад та учні ДНЗ «Бердянський МПЛ» взяли участь в мітингу-реквіємі, присвяченому 31-й річниці від дня катастрофи на ЧАЕС, біля пам’ятника «Жертвам Чорнобиля».

Низько вклоняємося людям, які ризикували своїм життям і здоров’ям заради нашого щасливого майбутнього.

Вшануємо пам’ять загиблих хвилиною мовчання…

25.04.2017 Адміністрація БМПЛ