вул.Володмирира Довганюка, 76

Еко-квест «SaveEnergy»

21 квітня у м. Бердянськ відбувся еко-квест «SaveEnergy». Участь у квесті приймали студенти з 5 навчальних закладів міста. Команда від «Бердянського МПЛ» була представлена учнями I-III курсів: Поляцька Ю., Стовбун Геля і Ліка, Нарижний А., Балатюк Д., Лукін О., Кривопаткіна М., Кралев О., Комаров А. Вони гідно пройшли квест і посіли почесне II місце!

Студенти саджали квіти, збирали макулатуру, здавали батарейки, проходили вікторину та фотосет «SaveEnergyPhoto» від Дарини Половець. А ще всі отримали багато задоволення, заряд позитиву та призи від спонсорів квесту: абонементи у фітнес-клуб «FitCurves», брелоки від компанії «3D принтер, індивідуальні вироби з пластику», магніти від «Український стиль-магніти, стікери, дизайн макетів» та безліч цікавих пропозицій від навчального центру «Cool English», Поінт Інтернет, Приват Банк. Також наша команда отримала унікальний приз від Першого Бердянського Квест-Руму!

Ми щиро вітаємо всіх студентів з проходженням квесту та дякуємо організаторам: відділу сім’ї, молоді та спорту Бердянського міськвиконкому і Першому Антикафе Бердянську «Час Є!»

Чекаємо нових пригод та квестів!!!

Дороніна Л.І.

23.04.2016 Адміністрація БМПЛ