вул.Володмирира Довганюка, 76

Герої не вмирають… Просто ідуть

21 лютого учні груп ГЕЗК-3 та А-19 разом з майстрами виробничого навчання Стельмах Н.М., Семенютою Н.Б. та бібліотекарем Тітенок Н.Г. відвідали центральну міську бібліотеку, де проходила патріотична година до Дня Героїв Небесної Сотні.

З великою увагою усі присутні прослухали розповідь бібліотекаря міської бібліотеки Буркут Олени Анатоліївни та переглянули слайди про героїчні вчинки патріотів під час тих трагічних подій 2014 року.

Перегляд документального фільму «Зима, що нас змінила» викликав сльози на очах як в учнів, так і в дорослих, адже кадри про перші смерті майдану залишилися назавжди у памяті кожного присутнього.

На останок усі бажаючі змогли переглянути книжкову викладку «Коли в націй такі сини є – вона щаслива», де бібліотекарем були презентовані нові видання – книги, альбоми, в яких висвітлені події, що проходили під час революцій Гідності та в зоні АТО.

А на завершення працівники бібліотеки запросили всіх учнів частіше відвідувати бібліотеки, користуватися їх різноманітними послугами і тим самим підвищувати свою самоосвіту.

Бібліотекар ДНЗ «Бердянський МПЛ»            Тітенок Н.Г.

22.02.2017 Адміністрація БМПЛ