вул.Володмирира Довганюка, 76

Герої не вмирають

19 лютого 2016 року у ДНЗ «Бердянський машинобудівний професійний ліцей» відбулася година пам’яті, приурочена вшануванню героїв Небесної Сотні, яку підготували та провели учні І курсу під керівництвом викладачів Сагірової Г.О. та Іщик В.Є.

Розпочалася година пам’яті «Молитвою за Україну», її проникливі слова не залишили байдужим нікого.

Учні розповіли про життєвий шлях героїв, про їх шлях до Небесної Сотні. Повідомили  про те, як беркутівці заарештовували  людей просто на вулицях, били жінок, розбивали голови журналістам, стріляли у медиків, катували учасників протестів. Люди зникали безвісти…Кожне слово, яке звучало цього дня було наповнене болем і сльозами за жертвами та ненавистю до їх катів.

Під час розповіді учні демонстрували мультимедійну презентацію зі світлинами, що розповідають про події Революції Гідності. Цікавий відеофільм – «Небесну Сотню, Господи, прийми», викликав глибокі емоційні переживання.

Невимовним сумом було пронизане музичне оформлення заходу -прозвучали пісні: «Запаліть свічки» та «Воїни світла» у виконанні учениці І курсу Сичової Альони.

Вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

20 лютого вся Україна вшановувала пам’ять Героїв Небесної Сотні. Учні ДНЗ «Бердянський МПЛ» не залишилися байдужими до цієї трагічної сторінки в історії нашої країни і взяли участь у загальноміському мітингу-реквіємі на честь Дня Героїв Небесної Сотні.

Віримо, що безсмертний подвиг героїв Небесної Сотні не буде марним, і нарешті над Україною запанує мирне небо.

Заступник директора з ВР Бевз Алевтина Мирославівна

22.02.2016 Адміністрація БМПЛ