вул.Володмирира Довганюка, 76

Інтелектуальний марафон «Ігри розуму»

У Державному навчальному закладі « Бердянський машинобудівний професійний ліцей» з 21 листопада по 25 листопада відбувся інтелектуальний марафон з природничо-математичних дисциплін  «Ігри розуму».

Творча група в складі викладача хімії та біології Колеснікової Т.А., викладача фізики та математики Пластуненко Н.І., практичного психолога Подорожко К.О. працюючи над проблемою «Розвиток розумових здібностей шляхом застосування інноваційних технологій» розробила мережу позаурочних заходів.

PB250380

Серед кількасот учнів ліцею був проведений відбірковий тур, в якому за допомогою психологічних тестів та ІQ було обрано 15 обдарованих дівчат та хлопців, які отримали право боротися за звання переможця.
Інтелектуальний марафон проводиться в ліцеї вдруге, має багато шансів перетворитись в традицію.

За умовами марафону учасники мали пройти 4 етапи, щоб намагатися набрати найбільшу кількість балів.

Перший етап. «Логічне мислення» — психологічний тренінг. На цьому етапі учасники проявляли свої особистісні якості, працюючи самостійно.

 Другий етап. «Ерудит» — інтерактивна гра. На другому етапі інтелектуального марафону учасникам було запропоновано пройти командні змагання. Особливістю цього змагання було те, що учасники не знали до якої команди потраплять. Витягуючи навмання карточку з різнокольоровими фігурками та відповідаючи на запитання, учасники демонстрували вміння спілкуватись, толерантно ставитись до дій та думок співрозмовників, вислуховувати висловлювання однолітків, орієнтуватись у складних ситуаціях.

Двоє переможців етапу «Ерудит» мали змогу набрати собі до команди тих учасників, з якими вони будуть здобувати перемогу  у третьому етапі.

Третій етап. «Світ навколо» — брейн – ринг. Учасникам треба було продемонструвати практичні знання з природничо-математичних наук, проявити спостережливість, увагу та логічне мислення, привчатись більш глибоко осмислювати процеси, що відбуваються в оточуючому середовищі.

Четвертий етап. «Досягнення українських вчених» — учнівська конференція. Шляхом довільного вибору учні обрали собі прізвище вченого, вони внаслідок пошукової роботи за три дні виконали творче завдання — підготовили презентацію про життя, об’єкти дослідження та практичне значення відкриттів вченого. Кожний збагачувався досвідом публічного виступу, удосконалював вміння висловлювати думки правильно, в логічній послідовності, літературною мовою.

На кожному етапі учні набирали бали, які по закінченню марафону підраховувались та на підставі цього визначились лідери:  Гапонов Олександр, Сандуляк Єлизавета, Палайда Станіслав.

23.12.2016 Адміністрація БМПЛ