вул.Володмирира Довганюка, 76

Конкурс професійної майстерності

31  березня 2016 року в ДНЗ «Бердянський МПЛ» відбувся ІІ тур конкурсу професійної майстерності серед учнів І курсу за фахом «Оператор комп’ютерного набору ІІ категорії».  Перед початком конкурсу голова методичної комісії Іщик В.Є. провела лінійку. За перемогу змагалися 12 осіб.

Конкурс склався з двох турів: теоретичного і практичного.

І тур передбачав перевірку професійно-теоретичних знань із предметів: «Технологія комп’ютерної обробки інформації», «Основи роботи на ПК», «Комп’ютерні системи і мережі», «Охорона праці» включав виконання електронних тестових завдань і тривав 1 академічну годину.

ІІ тур —  виконання завдань зі швидкості набору та практичних завдань на оформлення текстових документів у MS Word, створення таблиць у MS Excel, бази даних та вибірка даних відповідно заданих критеріїв у СУБД MS Access, презентації засобами PowerPoint. На виконання відводилось  3 академічні години.

Рівень професійних знань допомогли  визначити журі.

Переможцями стали: учень групи ОКНР-8  Бобров Дмитро, який зайняв І місце; учень групи ОКНР-8 Дубінчук Максим  — ІІ місце; учень групи ОКНА-13 Мусафіров  Андрій — ІІІ місце.

По закінченню конкурсу всі учасники отримали солодкі призи. Переможці будуть нагороджені грамотами на загальноліцейній лінійці 5 квітня.

Усім учасникам бажаємо успіхів у подальшому навчанні та перемог у наступних конкурсах!!!

01.04.2016 Адміністрація БМПЛ