вул.Володмирира Довганюка, 76

Майстер — клас «Декоративні квіти»

23 березня 2017р. ДНЗ «Бердянський машинобудівний професіональний ліцей» завітав до ЗОШ №11 із майстер — класом по виробленню квітів із тканини.
Творчу годину проводили майстер виробничого навчання, талановита кравчиня Харькова Галина Сергіївна та практичний психолог Подорожко Катерина Олександрівна. Усі матеріали для виготовлення квітів були надані безкоштовно Бердянським машинобудівним професійним ліцеєм.

Майстер — клас проводився для учнів 1-«Б» та 9-«Б» класів. Неспроста класні керівники обох класів запропонували об’єднати малечу та майбутніх випускників. Лише у співробітництві, взаємодопомозі і творчій атмосфері виникають справжні шедеври та вироби найкращої якості. За час години хенд-мейду задоволення отримали і діти, і педагоги. Малі та старші учні захопилися процесом власноручного виготовлення квітів. А педагогів потішили щирі почуття зацікавленості та вогники радості в дитячих очах від усьго того, що відбувалося.

Сподіваємося на подальшу співпрацю зі школою. Та нехай це стане доброю традицією із залучення дітлахів до мистецтва хенд-мейду та проведення подібних майстер-класів.

30.03.2017 Адміністрація БМПЛ