вул.Володмирира Довганюка, 76

Мова рідна, слово рідне

Одне з чудес світу – це мова. Усі бажання, сподівання та надії мільйонів людей сконцентровано в ній. Саме українська мова втілює в собі звичаї і традиції, характер і історію, розум і багатющий досвід поколінь.

Українська мова входить до групи найбільш розвинених і досконалих мов. І тому завдяки проголошенню Незалежності вона, як і українська культура, по праву займають належне місце у світі.

Вже стало гарною традицією нашого ліцею —  проводити  святкову тематичну лінійку присвячену Дню української писемності та мови. Цей урочистий захід підготували учні третього курсу групи ОКНА -14 («Оператор комп’ютерного набору. Адміністратор») Фен Маша, Митянова Даша та Борова Аліна, під керівництвом викладача української мови та літератури  Пельтек Людмили Анатоліївни.

Альона Сичова ,  учениця першого курсу групи ОКНО — 7, заспівала пісню про Україну.

10  листопада з метою утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу був проведений 1 етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика .

 

11.11.2015 Адміністрація БМПЛ