вул.Володмирира Довганюка, 76

Мова — серце нації

«Мова — серце нації…» — під таким гаслом 7 листопада 2016 року у ДНЗ «Бердянський машинобудівний професійний ліцей» розпочався тиждень української писемності та мови.

Метою тижня було познайомити учнів з історією виникнення свята — Дня української писемності та мови, розповісти про видатного давньоруського письменника-літописця Нестора, ознайомити з цікавими фактами життя мецената Петра Яцика.

Тиждень української писемності і мови було розпочато інформаційними годинами꞉»Українець, який відмовився бути бідним», про життя і діяльність мецената Петра Яцика.

У вівторок 8 листопада було проведено урочисту лінійку присвячену Дню української писемності та мови꞉»Мова — це серце народу…» Ведучі лінійки, учні групи ОКНО — 17, Сандуляк Єлизавета, Радолова Катерина, Ящук Яна та Настенко Юлія розповіли про історію виникнення свята, значення мови в житті народу, Мартинович Діана заспівала пісню.

Бібліотекар ліцею Тітенок Н.Г. підготувала тематичну виставку художньої,наукової, публіцистичної літератури, присвячену Дню української писемності та мови.

Викладачі української мови та літератури Пельтек Людмила Анатоліївна та Сагірова Галина Олександрівна провели І етап XVII Міжнародного конкурсу з української мови  імені Петра Яцика серед учнів І — ІІІ курсів.

9 листопада в рамках Тижня української мови та літератури було проведено І  етап VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Окрім того, в ліцеї було проведено конкурс читців поезій Івана Франка. Учні груп  під час виступів прагнули інтонаційно передати авторські  переживання за долю рідного народу, також були представлені презентації , підготовлені ліцеїстами.

Учні ліцею (Костюк Анастасія, Тютчев Олександр, Поляцька Юлія, Шерстерньова Анна, Іванов Єгор, Свергунов Андрій)  підготували стінгазети до Тижня української мови та літератури.

Завершився тиждень предметною олімпіадою з української мови та літератури.

Переможці І етапу XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

КУРС ПРІЗВИЩЕ, ІМꞋЯ, ПО БАТЬКОВІ УЧАСНИКА КОНКУРСУ № ГРУПИ МІСЦЕ
I Сандуляк Єлизавета ОКНК-17 I
I Біляк Ліна ОКНК-17 II
I Массалітова Вікторія ОКНК-17 III
II Поляцька Юлія ОКНА-13 I
II Пальниченко Євгенія ОКНА-13 II
II Стовбун Ангеліна

Переможці І етапу VII  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

ПРІЗВИЩЕ, ІМꞋЯ, ПО БАТЬКОВІ
УЧНЯ
№ ГРУПИ МІСЦЕ ЗАЙНЯТЕ НА І ЕТАПІ
1. Сандуляк Єлизавета ОКНК-17 I
2. Стовбун Ангеліна ОКНА-13 II
3. Поляцька Юлія ОКНА-13 III

Переможці олімпіади з української мови та літератури

 
КУРС ПРІЗВИЩЕ, ІМꞋЯ, ПО БАТЬКОВІ УЧАСНИКА КОНКУРСУ № ГРУПИ МІСЦЕ
I Сандуляк Єлизавета ОКНК-17 I
I Луценко Олесандр ОКНР-18 II
I Радолова Катерина ОКНК-17 III
II Поляцька Юлія ОКНА-13 I
II Стовбун Анжеліка ОКНА-13 II
II Стовбун Ангеліна ОКНА-13 III
21.11.2016 Адміністрація БМПЛ