вул.Володмирира Довганюка, 76

Мужності й геройства свято

8 грудня у бібліотеці ліцею пройшло свято присвячене Дню Збройних Сил України. Учні ліцею, що проживають у гуртожитку, під керівництвом бібліотекаря Тітенок Н.Г. та вихователів Стельмах Н.М., Штанько О.Л. підготували цікаву програму.

Ведучі учні ІІІ курсу Мельник Юлія (ОКНА-14 «Оператор комп’ютерного набору; адміністратор» ) та Гловацький Дмитро (ОКНО-17 «Оператор комп’ютерного набору; офісний службовець (бухгалтерія)» ) розповіли присутнім про історію створення Української армії та сучасні її досягнення. Коробейников Іван (ОКНР-10 «Оператор комп’ютерного набору; електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно — обчислювальних машин») підготував змістовну мультимедійну презентацію.

Гумористична сценка «Осінній призив» у виконанні Солодовниченка Аркадія (А-21 «Автослюсар з ремонту автомобілів»), Гаврилястого Олександра (ОКНО-17), Гапонова Олександра (ОКНР-10), Проценко Дениса ( ОКНА-13 ), Ганжина Анатолія (А-24), Соломини Олександра ( А-21 ) викликала посмішку у присутніх.

Також на свято були запрошені військовослужбовці в\ч №3033, старшина Педаш Віктор Валентинович та старший солдат Дягаєв Євген Григорович, які розповіли про сучасну службу у рядах ЗС та відповіли на численні запитання учнів.

Музичні композиції у виконанні Мельник Юлії (ОКНА-14), Погребняк Владислава (А-29), Дубовик Валерії (ОКНО-22) та вірші, що прочитали Чайковська Аліна ( ОКНА-4 ), Ротковська Тетяна (ОКНА 4 ), зворушили серця глядачів.

А на завершення – щирі вітання, квіти та подарунки до свята військовослужбовцям, а учням – солодкий стіл.

Бібліотекар Тітенок Наталія Григорівна

08.12.2015 Адміністрація БМПЛ