вул.Володмирира Довганюка, 76

Небесна Сотня

Україна пережила надзвичайно трагічні події, пов’язані з жорстоким вбивством Героїв Майдану. Говорити про Героїв Небесної Сотні не легко. У ДНЗ «Бердянський МПЛ» 20 лютого 2015 року пройшла лінійка-пам’яті «Їм у віках судилося безсмертя».

Лінійку розпочала заступник директор з ВР Бевз Алевтина Мирославівна, яка розповіла про історичні  події грудня 2013 – лютого 2014 років. У повній тиші пролунала жалобна пісня Майдану – «Пливе кача». Учні з великим ентузіазмом та повагою допомогли провести цю пам’ятну лінійку, розповідали вірші, підготували плакати та вшанували пам’ять загиблих запаленням свічок.

Одночасно у бібліотеці ліцею було розпочато фотовиставку «Слава Небесній Сотні», на яку впродовж дня завітали практично всі учні та колектив навчального закладу. Також у бібліотеці був створений куточок пам’яті «Запам’ятаймо їхні імена», на якому були розташовані повні списки всіх загиблих Небесної Сотні.

Після закінчення робочого дня група учнів та частина колективу ліцею взяли участь у загальноміському мітингу, присвяченому вшануванню пам’яті  Небесної Сотні. Організатором виступила мерія, серед виступаючих були учасники київського і бердянського Євромайдану, депутати міської ради, представники виконкому, студенти. Організатори очікували, що мітинг відвідають близько двох сотень бердянців, а виявилося, що учасників заходу було в два рази більше.

Загалом весь день пройшов з великим патріотизмом та щирою скорботою. Завдяки проведеним заходам діти не тільки зрозуміли, хто такі справжні патріоти, але й відчули справжній біль від втрати одних з найкращих людей нашої країни.

Вони віддали своє життя за нас. Вічна пам’ять та Слава Небесній Сотні Майдану!

Бібліотекар ліцею Тітенок Н.Г.

25.02.2015 Адміністрація БМПЛ