вул.Володмирира Довганюка, 76

Ні! Насиллю

Проблема сексуальної експлуатації та сексуального насильства стосовно дітей набула тривожних розмірів як на національному так і на міжнародному рівнях.

Радою Європи було прийнято рішення визначити 18 листопада Європейським днем захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства.

У ДНЗ «Бердянський МПЛ» учні ІІ курсу групи ОКНО-22 (оператор комп’ютерного набору; офісний службовець (бухгалтерія) під керівництвом викладачів Іщик Валентини Єлисеївни та Сагірової Галини Олександрівни підготували міні-проект(відеоролик) «Не роби іншим такого, що може завдати їм страждань!», який презентували 23 листопада на тематичній лінійці.

L1000393

Першим кроком у підготовці проекту було анкетування «Що мені відомо про насилля?», яке провела психолог ліцею Мирошниченко Альона Михайлівна. Другий крок – семінар-практикум «Світ без насильства» і заключним етапом було проведення уроку-диспуту «Ні! Насиллю проти дітей» викладачем української мови Сагіровою Г.О.

25 листопада на базі ліцею пройшов навчальний семінар «Кохання … Справжнє». Провідним спікером семінару був Антон Калганов тренер-консультант руху «Територія відповідальності». Основна мета заходу – пропаганда відповідальності та моральної чистоти нашої молоді.

 

Заступник директора з ВР

Бевз Алевтина Мирославівна

25.11.2015 Адміністрація БМПЛ