вул.Володмирира Довганюка, 76

Новорічний концерт

27 грудня 2016 року у ДНЗ «Бердянський МПЛ» відбувся святковий  Новорічний концерт, який вже традиційно зібрав у залі учнів, викладачів та майстрів в/н ліцею. Прикрашений  власними силами учнів зал додавав святкового настрою.

Розпочалось святкування з відкриття ялинки і привітальної пісні запрошеної гості Анни Писанець. Лірична пісня у виконанні Балатюка Дениса (гр.ОКНР-10 ) «Те, що бачиш ти», під акомпанемент гітари у виконанні Солодовніченка Аркадія, нікого не залишила байдужим, а пісня про ялинку, у виконанні Пензєва Михайла (гр.ГЕЗК-3), всіх розвеселила.

Гуцол Владислава (гр.ОКНК-7) та Радолова Катерина (гр.ОКНК-17) читали задушевні вірші, учасники художньої самодіяльності влаштували справжнє передноворічне диво, подарувавши глядачам  гумористичні сценки. Гостинна публіка супроводжувала кожного артиста довгими  гучними оплесками.

Як самі учасники , так і глядачі отримали море задоволення і позитиву.

Звичайно, свято Нового року не обійшлось без Діда Мороза і Снігуроньки, які з’явилися наприкінці концерту і також привітали всіх з наступаючим Новим роком.

Концерт пройшов у святковій теплій атмосфері та подарував всім присутнім новорічний настрій.

На передодні, пройшли новорічні конкурси, тож по завершенню концерту з заключним словом виступила заступник директора  з НВР Бевз Алевтина Мирославівна, привітала всіх присутніх і вручила нагороди не лише тим, хто отримав призові місця, а й всім, хто взяв участь у новорічних конкурсах.

Викладач Псар Вікторія Владиславівна

28.12.2016 Адміністрація БМПЛ