вул.Володмирира Довганюка, 76

Роль жінки в сучасному суспільстві

13 квітня в художньому музеї ім І. Бродського пройшла зустріч студентів проф-технічних і вищих навчальних закладів міста з мешканками міста, які досягли певних успіхів у різних сферах професійної  та громадської діяльності. Ініціатором заходу, під назвою «Роль жінки в сучасному суспільстві», виступив відділу сім’ї молоді та спорту Бердянського виконкому.

Учениці ІІ курсу групи ОКНО-22 ДНЗ «Бердянський МПЛ» були теж  присутні на цьому заході, а саме Решетнік Світлана, Дейнега Влада, Журавель Дарія, Марченко Анжеліка, Кривопаткіна Марина. Умовами участі у заході було складання есе, від нашого ліцею з творчу роботу  підготувала  Решетнік Світлана.

Організатори акцентували увагу на тому, що жінка може бути не тільки берегинею домашнього вогнища, а й успішною, всебічно розвиненою особистістю.

Під час  заходу присутні розділилися на команди. Разом з гостями-експертами учасниці  міркували над різними питаннями, об’єднаними однією спільною темою, яку ж роль виконує сучасна жінка у теперішньому житті.  У процесі обговорень дівчата обмінювалися думками і слухали поради успішних жінок. На завершення  конкурсу, всі учасники отримали солодкі призи.

 

15.04.2016 Адміністрація БМПЛ