вул.Володмирира Довганюка, 76

Шевченко – як сама душа нашого народу, правдива і щира

9 березня у ДНЗ «Бердянський машинобудівний професійний ліцей» відбулися літературно – музичні заходи до 203-х літньої річниці дня народження видатного українського письменника та поета Тараса Григоровича Шевченка.

Під керівництвом викладача української мови та літератури Сагірової Галини Олександрівни у групах А-19 та ОКНА-7 проходила виховна година «Шевченко – як сама душа нашого народу, правдива і щира». Учні підготували цікаву інформацію з життя та творчості великого Кобзаря. Також лунали вірші та пісні, актуальні й по сьогодення.

Вихований у родині кріпаків, Тарас Шевченко володів гострим розумом, нескінченно багатим внутрішнім світом, тонкою душевною натурою та величезним бажанням життєвої справедливості та поваги до простого люду.

Своїми численними творами Шевченко надихав людство не лише у своєму сторіччі, а по нині. Надруковані строчки вічного патріотизму, самобутності українського народу живуть не лише в книжках, а й в душах небайдужих та щирих українців.

Викладачі української мови та літератури ДНЗ «Бердянський МПЛ» долучають молодиків та дівчат до творчої спадщини великого поета та письменника, надихають писати вірші та чуттєву прозу, висловлювати свою власну думку та почуття, вчать не цуратися рідної мови і шанувати свій народ.

 

Приєднайтеся до частування дня народження великого сина своєї Батьківщини та прочитайте декілька віршів своїм близьким, зігрітих гарячою лобов´ю до рідної української землі та сильного і дружнього народу!

Борітеся – поборете,

Вам бог помагає!

За вас правда, за вас сила

І воля святая!

09.03.2017 Адміністрація БМПЛ