вул.Володмирира Довганюка, 76

Шліфування майстерності учнів

Професія електрогазозварювальника одна з найважчих та найбільш розповсюджених у сучасному будівництві та господарській діяльності. Фахівець — електрогазозварювальник водночас має володіти цілим комплексом технічних та виробничих знань, умінь та навичок, а ще бути творцем, винахідником і художником.

З кожним днем учні Державного навчального закладу «Бердянський машинобудівний професійний ліцей» здобувають необхідні знання з обраної професії, засвоюють на практиці навички газозварювання та ручного кування, відшліфовувають свою майстерність у створенні та обробці виробів з металу.

На замовлення ДНЗ «Чубарівський ПАЛ» учні під чутким керівництвом майстрів виробничого навчання виготовили 10 лавок та 10 урн для сміття.

Групи А-24, А-25 та А-29 з майстрами Терещенко С.І. і Бойко О.М. підготували необхідний розмір металу для майбутніх конструкцій.

Учні ГЕЗ-5 та ГЕЗ-1 на чолі з майстрами Скрипником О. Д. та Бурсою О.О. займалися зварюванням металевих каркасів лав та сміттєвих урн.

А учні-ковалі з груп ГЕЗК-12 та ГЕЗК-16 з майстром Шапошниковим О.М. виготовили ковані завитки з металевих прутів для декорування  виробів.

Результатом багатогодинної кропіткої праці майстрів та учнів ДНЗ «Бердянський МПЛ» стали ось ці надійні конструкції.

17.03.2017 Адміністрація БМПЛ