вул.Володмирира Довганюка, 76

Святкування Дня міста в ДНЗ «БМПЛ»

17 вересня берданці відсвяткували День міста та 73-тю річницю закінчення окупації Бердянська нацистськими  загарбниками. Святкування тривало протягом декількох днів. Розважальні та культурні заходи проходили не лише в центрі міста, а й у кожному районі, у кожному навчальному закладі.

У ДНЗ «Бердянський машинобудівний професійний ліцей» святкування розпочалось з урочистої лінійки, на якій пригадали важливі та тяжкі моменти з історії Бердянська. Всі присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих в боротьбі за визволення міста від фашистських загарбників та бердянців,  які загинули на сході України( Зюзь В.І, Довганюк В.Л, Карачевський С.В, Семеновський О.М, Щербань О.О, Піддубний В.В, Дев’яткін В.В, Шерстньов С.А  )

Особливо приємним було почути відео-звернення командування 17-тої танкової бригади Криворізької  танкової дивізії, що тримає оборону під Горлівкою та Авдіївкою. Прозвучали теплі слова подяки, а також привітання зі святом.

Завершилась лінійка віршем та піснею про наше рідне місто Бердянськ.

Продовжили святкування на подвір’ї навчального закладу. Традиційно в нашому ліцеї відзначили День здоров’я. Учні вишикувалися перед центральним входом, щоб продемонструвати свою любов до здорового способу життя. В рамках заходу проводились змагання зі стрибків з місця у довжину, кидання довбня,жим гирі (правою та лівою рукою), боротьби на поясах, армреслінгу та перетягування канату. Відбувся турнір з шахів і шашок , а також з настільного тенісу.

Учасники змагань мали теплу масову підтримку з боку численних глядачів.

По закінченню свята учні перебували в припіднятому настрої , і відчували радість від проведеного дня.

На традиційній щотижневій лінійці відбудеться нагородження грамотами.

Викладач англійської мови Псар В.В.

20.09.2016 Адміністрація БМПЛ