вул.Володмирира Довганюка, 76

Святкування Дня захисника Вітчизни, Дня українського козацтва та Покрови

13 жовтня у  ДНЗ «Бердянський машинобудівний професійний ліцей» було проведено урочисту лінійку до Дня захисників України — державного свята, що відзначається 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем українського козацтва.

Лінійку провели біля дошки-пам’яті загиблим у зоні АТО та меморіальної дошки колишньому учню ліцею Віктору Дев’яткіну.

Учні І-ІІ курсів під керівництвом викладача іноземної мови Псар В.В.  провели паралель між минулим і сьогоденням. Адже свою боротьбу за незалежність українці вели протягом багатьох віків, тому особливу увагу надавали патріотичному настрою. У глибині душі кожного українця живе козак, який нічого не боїться і за рідну землю без роздумів віддасть своє життя.

Вшанували  пам’ять тих, хто у різні часи боронив нашу землю від ворога, і тих, хто загинув захищаючи її на сході України вже в наші часи. В такі хвилини починаєш цінити мирне небо, спокій та незалежність. А також звернулись до Пресвятої Богородиці з проханням захищати і оберігати наших солдат та нашу неньку Україну,  помолились за мирне небо сучасності.

На свято завітали Шарай Сергій Іванович (учасник бойових дій 81 аеромобільної бригади), Герилів Степан Миколайович (волонтерська організація «Наші Атланти») та Червень Андрій( командир батальйону української добровольчої армії Яроша), які привітали  всіх присутніх зі святом і висловили подяку учням та працівникам ліцею  за волонтерську діяльність (учні ліцею взяли участь в Обласній  акції «Ліки замість квітів», на зібрані кошти було закуплено необхідні медикаменти для поранених бійців, тож ліки та мед передали присутнім гостям для бійців, які заходяться у зоні АТО).

Завершилась лінійка нагородженням учнів, які посіли ІІІ місце у міській військово-патріотичній програмі «День призовника» та музичним подарунком від учня І курсу Галицького Владислава.

13.10.2016 Адміністрація БМПЛ