вул.Володмирира Довганюка, 76

Свято 8 Березня

Весна — красна радує усіх теплим сонечком, першими зеленими бруньками та чудовими святами. Прийшов час поринути у світ жіночої краси та привабливості…

За радянських часів свято 8 березня вважалося суто феміністичним, та втілювало права жінок за статеву рівність. Але нині, признане Міжнародною Організацією Об’єднаних Націй, свято вшановує жінку, як матір, світоч та берегиню життя на землі.

Святкування міжнародного жіночого дня у ДНЗ «Бердянський МПЛ» відбувалося у декілька етапів.

У гуртожитку

6 березня хлопці привітали дівчат у гуртожитку. Вони влаштували невеличкий святковий концерт. Ініціативна група учнів у складі з Гапонова Олександра (ОКНР-10), Руснак Костянтина (ГЕЗ-5), Захаревич Микити (СВ-30), Бабак Костянтина (ГЕЗ-5), Захарченко Миколи (А-29) та запрошеного гостя, випускника нашого ліцею, Погребняка Владислава читали дівчатам вірші, співали романтичні пісні, інсценували жартівливі мініатюри та проводили веселі конкурси. Не забули джентльмени і про подарунки. Цілий мішок солодощів, прикрас та інших дрібничок чекав на дівчат.

Наприкінці концерту загальним голосуванням юнаки вибрали найчарівніших дівчат гуртожитку:

Міс Досконалість – Хамітова Дарина (група ОКНА-15)

Міс Чарівність – Кучеренко Ганна (група ОКНО-7)

Міс Привабливість – Сур Юлія (група ОКНО-7)

Особливу подяку висловлюємо дівчатам – помічницям, які займалися декоруванням святкової зали у гуртожитку: Бунчук Сніжані, Бондаренко Наталі, Ковальчук Христині та Сомовій Валентині.

Свято триває в ліцеї

7 березня учні ліцею та чоловічий склад викладачів і майстрів виробничого навчання на чолі з директором Сергієм Вікторовичем зібрали жінок у актовій залі для привітання.

З вуст юнаків та чоловіків лунали щирі слова поздоровлення, ніжні пісні про жіночу натуру та неймовірно душевні вірші.

Який же концерт без танцю? Запрошені гості танцювального клубу «Victory Dance» Бончева Вікторія та Чернишов Микита (тренер Паленков Р.В.) запалили залу пристрасним танцем. А учні груп ОКНК-17 та ОКНР-18 підхопили музичну хвилю та виступили із нестримним сучасним танцювальним міксом .

Дякуємо усім талановитим учням, які втілили ідею звичного привітання жінок із святом весни в особливо зворушливе та цікаве свято:

Ведучим: Ангелову Євгену та Дубинчук Максиму (ОКНР-8);

Співакам: Балатюк Денису (ОКНР-10), Солодовниченко Аркадію (А-21) та Шуба Вадиму (Об-6);

Танцюристам: Шестопалову Іллі (ОКНК-17), хлопцям із групи ОКНР-18 — Хайрулліну Ільдару, Левченко Микиті, Пейчеву Данилі, Тютчеву Олександру, Таранову Андрію та Нечитайло Дмитру.

 

Та не лише щирими словами та гарячими посмішками вітали жінок. Справжньою несподіванкою стали квіти, живі запашні рози, якими поздоровляли кожну жінку та дівчину Бердянського машинобудівного професійного ліцею. А майстер ручного кування Шапошников Олександр Миколайович разом з учнями-ковалями групи ГЕЗК-12 власноруч виготовили шикарні свічники у вигляді троянд.

Ось такі вже наші чоловіки! Справжні сучасні лицарі, які люблять та шанують жінок. Залишається додати лише одне — усіх жінок та дівчат вітаємо зі святом!

Вам — прекрасним, незрівнянним,

Наче сонечко весняне,

Цей букет вітань,

Що підібраний з любов’ю.

Щастя! Радості! Здоров’я!

Здійснення бажань!

Хай не тільки в день жіночий,

Наче зорі, сяють очі,

Усмішка цвіте,

Бо у Вас душа прекрасна,

Серце Золоте!

08.03.2017 Адміністрація БМПЛ