вул.Володмирира Довганюка, 76

Свято рідної мови

21 лютого 2016 р. представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови. З цієї нагоди в ДНЗ «Бердянський машинобудівний професійний ліцей » пройшло свято рідної мови на тему «Мово, ти — Вічність, Добро, Правда і Краса мого народу», в якому взяли участь учні І курсу під керівництвом викладача української мови та літератури Горової Тетяни Вікторівни.

Це день, коли ми не шкодуємо гарних слів для того, щоб висловити свої почуття щодо найпрекраснішого та найдорожчого скарбу українського народу – рідної мови. Яким тернистим, сповненим усіляких перешкод, був шлях її становлення. Серед численних заборон та прагнень викорінити, вирвати з вуст та серця нації українське слово, наша мова постійно відроджувалася, збагачувалася та міцніла з кожним днем.
Саме про велич, багатство, силу, міць та розмаїтість нашої невмирущої, солов’їної мови прагнули розповісти учні групи ОКНА-13 (оператор комп’ютерного набору; адміністратор) Воробйов Д., Поляцька Ю.,Стовбун А., Горбаренко Л., Пальниченко Є. декламуючи поезії.
Незабутніми у пам’яті присутніх залишаться пісні у виконанні Мельник Ю. та Сичової А. про рідну мову.
У ході заходу учні мали можливість ознайомитися з матеріалами книжкової виставки, яку підготувала бібліотекар ліцею Тітенок Наталя Григорівна.
Тож, пам’ятаймо, що доля народу нерозривно пов’язана з долею мови.

Бережімо слово й рідну мову,
Бо вона – єдина і свята!
Солов’їну, ніжну, барвінкову,
Кращої ж бо в світі не бува!

Заст. директора з ВР Бевз А.М.

23.02.2016 Адміністрація БМПЛ