вул.Володмирира Довганюка, 76

Свято зрілості і свято розставання

Настав надзвичайно хвилюючий день для випускників ДНЗ «Бердянський машинобудівний професійний ліцей», день, який можна сприймати як межу між дитинством і дорослим життям, день, який відкриває безмежні горизонти перед тепер вже колишніми учнями, день, який примушує серця шалено битися від усвідомлення того, що доля набирає нових обертів, кличе майбутніми перспективами та сподіваннями, і, водночас, завмирає від ніжної та світлої печалі прощання з викладачами, майстрами виробничого навчання, друзями, стінами ліцею, які за період навчання стали просто рідними.

Було все: падіння і злети, невдачі й успіхи, сум і радість, захоплювало дух від перших перемог, від першого кохання. Позаду захист дипломних робіт, а тепер педагогічний та учнівський колективи, батьки, друзі, запрошені гості прийшли на свято, яке відбулося 25 червня в актовій залі, щоб провести випускників у доросле життя, — інколи тернисте, але таке прекрасне.

Зі щирими та теплими напутніми словами звернувся до випускників директор ДНЗ «Бердянський машинобудівний професійний ліцей» Дудукалов Сергій Вікторович, який побажав юнакам та дівчатам щасливої і безхмарної долі, професійного росту, здійснення найзаповітніших мрій та побажань, злагоди й добробуту у сім’ях.

І радість, і сум звучав у голосі заступника директора з навчально-виробничої роботи Димитрової Тетяни Євгенівни, яка побажала випускникам залишатися такими ж молодими, гарними, романтичними, з іскрами довіри до життя, ніколи не втрачати надії навіть у хвилини відчаю чи розлуки, пам’ятати, що їх завжди зігріватиме і оберігатиме від усіх життєвих негараздів світло вчительської та батьківської любові. Крім цього, висловила сподівання, що кожен з випускників стане справжнім професіоналом своєї справи, що ліцей буде гордитися своїми колишніми учнями.

Кульмінацією свята стало вручення директором дипломів про закінчення ДНЗ «Бердянський машинобудівний професійний ліцей» та почесних грамот за успіхи у навчанні, за активність у громадській діяльності та за спортивні досягнення.

Свої музичні привітання подарували всім присутнім у залі Мельник Юлія, Плеханова Валентина, Антіпова Анна та художній керівник Федір Іванович Онищенко.

Батьки випускника Єлагіна Костянтина напутнім словом благословили дітей у доросле самостійне життя.

Випускники ДНЗ «Бердянський машинобудівний професійний ліцей»  вирушили в довгу та щасливу путь по життєвому шляху, тож , побажаємо їм, щоб на ньому, як вишитий рушник, стелились віра, надія, любов, радість, натхення, успіхи у професійному та особистому житті.

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Бевз Алевтина Мирославівна

30.06.2015 Адміністрація БМПЛ