вул.Володмирира Довганюка, 76

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності в ліцеї

Останнім часом у нашій країні в мирний час внаслідок нещасних випадків щодня гинуть діти. Незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків.

З метою попередження травмування та загибелі дітей з 14 по 18 вересня у ДНЗ «Бердянський машинобудівний професійний ліцей» було проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Впродовж тижня класними керівниками та майстрами виробничого навчання були проведені виховні години в навчальних групах «Небезпека вдома й на вулиці. Основні правила поведінки».

17 вересня було проведено тематичну лінійку присвячену Дню професійного свята працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій України «Ми повинні це знати» з використанням плакатів, презентацій, відеофільму. Матеріал підготували вихованці ліцейного гуртка «Екос» під керівництвом викладача Лебедченко Наталі Миколаївни. Учні цікаво і змістовно розповіли про правила поведінки під час подорожі до лісу, під час збирання грибів, при виникненні пожеж, їхні наслідки, дії під час пожеж у багатоповерховому будинку. Наталя Миколаївна вказала на способи захисту органів дихання від чадного газу і, демонструючи уривки документального фільму, детально ознайомила ліцеїстів із тим, як треба діяти у разі пожежі, як погасити її на початковій стадії і як надати домедичну допомогу постраждалим від пожежі.

Підсумком роботи тижня стало оформлення і випуск пам’ятки для учнів з основ безпеки життєдіяльності «Школа безпеки».

Отож, шановні читачі, дбайте про свою безпеку, демонструйте на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, адже наше життя залежить лише від нас самих.

Заступник директора з ВР

Бевз Алевтина Мирославівна

18.09.2015 Адміністрація БМПЛ