вул.Володмирира Довганюка, 76

Туристичний зліт «Вікно у природу»

13 травня пройшов весняний туристичний зліт під назвою «Вікно у природу», який зібрав близько 50 чоловік. Серед них учні, викладачі та майстри виробничого навчання ДНЗ «Бердянський МПЛ».

Місцем проведення обрали мальовничу місцевість, поблизу с. Нововасилівка Бердянського р-ну.

 

Учасники зльоту урочисто відкрили другий туристичний зліт підняттям прапору ліцею, привітанням команд. До складу команд увійшли найкращі учні нашого навчального закладу, це — винагорода за успішне навчання та активну участь у загальноліцейних заходах.

Перша частина зльоту складалась із орієнтування на місцевості та проходження смуги перешкод. Друга частина — смачний обід, інтерактивні завдання, активний відпочинок, екскурсія по місцевості та пісні коло вогнища. Яскравим підсумком туристичного зльоту стало підбиття підсумків. Перемогу здобула команда «Прометей» (ГЕЗК-3).

Отож, якщо ви полюбляєте активний відпочинок, велику компанію та розваги, готуйтеся до наступного туристичного зльоту. Запрошуємо на навчання до ДНЗ «Бердянський МПЛ» випускників 9-11 класів, щоб пережити ті відчуття, які отримали учасники туристичного зльоту.

Психолог                                                      А.М. Мирошниченко

20.05.2015 Адміністрація БМПЛ