вул.Володмирира Довганюка, 76

Участь у фестивалі народного мистецтва «Україна ЙоЙ!»

Делегація ДНЗ «Бердянський МПЛ»  28-29 червня взяла участь у фестивалі народного мистецтва «Україна ЙоЙ!» (ковальство і ткацтво) у м. Южному Одеської області. Свято було приурочене  Дню Конституції України і проводиться вже дев’ятий рік поспіль.  Але вперше, цього року, фестиваль застала сильна гроза і всім не вдалось попрацювати на 100%, але не зважаючи на це атмосфера, майстерність, парк кованих виробів вразили нас до самого серця.

Майстер виробничого навчання ковалів ліцею Шапошник Олександр Миколайович не зважаючи на дощ, проводив майстер-класи ковальської справи для діточок, які стійко чекали своєї черги під негодою. На другий день фестивалю дощу не було, тому наш майстер продовжив свої майстер-класи. З ранку і до самого обіду діти безперервною чергою отримували ази ковальства та забирали вироби собі на пам’ять, які зробили разом з Олександром Миколайовичем.

Колективною роботою, які ковалі залишили після себе у місті, став сонячний годинник у формі карти України, на якому, від нашого ліцею залишився човен «Козацька чайка». Також виробом нашого майстра (восьминіг) прикрасили арку, яка розташована на вході до парку кованих виробів.

Ми дуже вдячні організаторам фестивалю за теплий прийом, ковалям-учасникам – за обмін досвідом.

Южне та фестиваль загалом чудові, ми сподіваймося що наступного року знову візьмемо участь у цьому яскравому святі!!!

04.07.2016 Адміністрація БМПЛ