вул.Володмирира Довганюка, 76

З присвятою замордованим голодом

З присвятою замордованим голодом…

Голодомор… Його жертви… Знищення українських синів і дочок – ця тема найболючіша з усіх, яких торкаєшся вдивляючись у ті страшні роки.

Вшанування пам’яті жертв Голодоморів – це той мінімум, який ми, сучасні українці, свідомі громадяни своєї батьківщини маємо зробити не стільки для мільйонів загиблих, а, скоріше, задля майбутніх поколінь, які повинні завжди пам’ятати про ті страшні часи й робити все, щоб подібне ніколи не повторилося.

DSCF2846

Щороку, у четверту суботу листопада, вшановуємо пам’ять жертв Голодоморів в Україні. Долучились до Дня вшанування пам’яті загиблих також і учні, педколектив ДНЗ «Бердянський машинобудівний професійний ліцей». 27 листопада пройшла лінійка пам’яті «З присвятою замордованим голодом…», яку підготували учні першого курсу групи ОКНО-7 (оператор ком’ютерного набору; офісний службовець) під керівництвом викладача історії Антоненко Людмили Василівни. Учні розповіли про жахливі події 1932-1933. Читали спогади очевидців про роки голодомору, лунали авторські вірші у виконанні учениці другого курсу Решетник Світлани, завершилась лінійка хвилиною мовчання біля запаленої свічки. Впродовж тижня на уроках історії учні переглядали фільм «Голодомор 32-33. Справжня причина смерті», у бібліотеці ліцею зроблена викладка публікацій періодичних видань   «Свічка 33-ого не згасне ». 28 листопада учні і викладачі взяли участь у мітингу – реквіємі із покладанням квітів біля пам’ятного знаку «Жертвам Голодомору».

День пам’яті жертв голодоморів дає усім нам можливість збагнути просту істину: життя людини — найбільша цінність у світі.

Українці вижили, щоб проголосити світові: ми є і ми завжди будемо! Вічна пам’ять загиблим…

Заступник директора з НВ роботи Бевз Алевтина Мирославівна

01.12.2015 Адміністрація БМПЛ