вул.Володмирира Довганюка, 76

З Україною в серці. Будьмо гідними наших героїв!

26 січня 2015 року відбулася зустріч учнів ДНЗ «Бердянський машинобудівний професійний ліцей» із захисниками нашої Вітчизни, бійцями батальйону «Правий сектор» добровольчого українського корпусу . На зустрічі були присутні також представники волонтерської організації «Берегині Таврії».

Бійці розповіли про бойові будні  в зоні АТО, зокрема, про оборону Донецького аеропорту. Під час бесіди говорили про патріотизм і мужність українських військових та добровольців, про їхню вірність своїй країні та українському народові, готовність віддати життя за цілісність України, за її мир і спокій, а також про героїзм та самовіддачу волонтерів, які допомагають бійцям.

Командир 8-ї окремої роти ДУК » Правого сектора» Андрій Гергерт відповів на запитання учнів, які цікавилися рівнем підготовки наших бійців, якістю зброї та  історією створення червоно-чорного прапору, який бійці принесли з собою.

Метою зустрічі було відродження духовних цінностей українського народу, військово-патріотичного виховання молоді та виховання любові до Батьківщини.

Теплі слова вдячності з побажанням  довгоочікуваного миру, здоров’я і відваги нашим воїнам-героям були сказані заступником директора з ВР Бевз А.М.

Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері.

Викладач  Пельтек Людмила Анатоліївна

02.02.2015 Адміністрація БМПЛ