вул.Володмирира Довганюка, 76

Здорова молодь – нації надія

«Здорова молодь – нації надія» під таким гаслом пройшов тиждень присвячений пропаганді здорового способу життя в ДНЗ «Бердянський машинобудівний професійний ліцей».

Упродовж усього тижня учасники групи «Екос» виступали на виховних годинах з інформаційними повідомленнями  «Правда про алкоголь», «Палити чи не палити», «Твоє майбутнє у твоїх руках».

У навчальних групах Ι курсу  був проведений тренінг «Палінню – ні». Окрім цього учні ліцею взяли активну участь у  конкурсі плакатів, конкурсі на найкращий вірш присвячений даній темі.

У спортивній залі викладачі фізичної культури провели змагання, естафети серед учнів першого та другого курсів «Веселі старти». На переможців чекали солодкі призи.

Наприкінці тижня, як підбиття підсумків, голова методичної комісії викладачів еколого–оздоровчої підготовки Лебедченко Наталя Миколаївна, провела «брейн–ринг». У ньому взяли участь чотири команди ліцеїстів. «Брейн–ринг» проходив у чотирьох напрямках: вплив паління, алкоголю та наркотиків на різні системи органів людини; моє ставлення до шкідливих звичок; основні напрямки профілактики шкідливих звичок; головні аспекти здорового способу життя.

Паління – є головною проблемою всієї молоді, тому був проведений тест «Чи завзятий ви курець?».

А потім, учні всіх команд відпрацьовували рекомендації, як відмовитися від паління. Наприкінці викладач провела цікаві ігри, змагання, конкурси.

23.02.2015 Адміністрація БМПЛ