вул.Володмирира Довганюка, 76

Офісний службовець (бухгалтерія)

На сьогоднішній день офісний службовець — це та людина, чия професія, перш за все, необхідна.

Тільки через те що бухгалтерський облік це один з небагатьох способів ведення господарських обліків. Облік, який виконують бухгалтера насправді дуже важливий. Даний облік зазвичай складається з реєстрації та узагальнення інформації в її грошовому вираженні про майно, зобов’язання та діяльності компанії за допомогою безперервного і, найголовніше, документального обліку всіх фінансово-господарських операцій.

 

Якими здібностями потрібно володіти, щоб стати дійсно хорошим офісним службовцем:

високі математичні здібності, потрібен підвищений рівень уваги, відповідальність, посидючість і аналітичний склад розуму.

У невеликих компаніях і фірмах урахуванням може займатися один бухгалтер. У великих фірмах та підприємствах повинна працювати ціла група бухгалтерів, причому часто між ними навіть поділяють обов’язки. Над групою бухгалтерів встановлюють керівника — головного бухгалтера. Дійсним документ вважається тільки тоді — коли він підписаний у головного бухгалтера.

 

Роботодавець вимагає від офісного службовця:

  • Безпосереднє наявність досвіду роботи в безпосередній сфері діяльності підприємства.
  • Володіння однією з бухгалтерських програм на вищому рівні. Уміння вести бухгалтерський облік.
  • Високий рівень знань в області бухгалтерського і податкового законодавства, а також володіти хорошими навичками в області мінімізації бази оподаткування.

 

Якщо говорити про зарплату то на сьогоднішній день бухгалтер отримує в середньому від 200 до 500 доларів.

09.06.2017 Адміністрація БМПЛ