вул.Володмирира Довганюка, 76

Цифрове перетворення освіти

З 14 по 18 серпня 2017 року на базі Запорізького обласного інституту післядипломної освіти працювала літня школа GEG Ukraine. Цей захід проводився в рамках реалізації проекту «Цифрове перетворення освіти», який здійснюється компанією Google в Україні. У роботі школи приймали участь 54 педагога Запорізької області,серед яких був наш викладач, Іванова Вікторія Анатоліївна (до речі, єдина представниця Бердянська).

На тренінгу освітяни працювали у чотирьох секціях. До програми школи було включено ознайомлення з середовищами, інструментами та практичним предметним використанням різноманітних інструментів для обробки зображень, створення інфографіки, програмування мобільних додатків і віртуальної реальності.

Робота літної школи була завершена конференцією «Цифрові інструменти вчителя», де викладачі, учасники літньої школи GEG, обговорювали різноманітні питання.

Вікторія Анатоліївна отримала новий багаж знань про онлайн-сервіси та додатки Google, а також величезне задоволення від тренінгу та спілкування із досвідченими т’юторами Наталією Саражинською, Сергієм Якубою та колегами – викладачами.

29.08.2017 Адміністрація БМПЛ