вул.Володмирира Довганюка, 76

30 років тренажерній залі ДНЗ»Бердянський МПЛ»

 

Фізична культура є важливою частиною культури сучасного суспільства в цілому. Здорові фізично та ментально особистості формують єдину сильну та незалежну державу. В період навчання дітей у віці 15-18 років складається сприятлива ситуація із виховання здорового покоління. Вікові закономірності формування потреби учнів у спорті, зовнішні і внутрішні фактори, що впливають на потребу до занять фізичними вправами для удосконалення свого організму є неймовірно мотиваційними.

Тому з метою формування навичок здорового способу життя, розвитку фізичних  якостей та зміцнення здоров’я у молодих юнаків та дівчат викладачі предмету «Фізична культура» ДНЗ «Бердянський машинобудівний професійний ліцей» Бабич Б.А., Шастало М.М., Паленко І.П.  приділяють особливу увагу залученню учнів до систематичних занять спортом та постійно проводять профілактичні бесіди про негативний вплив наркотичних речовин, алкоголю та тютюнопаління. Протягом навчального року учні випробовують себе у різноманітних видах спорту, від настільного тенісу, швидкісного баскетболу до розумових ігор, таких як шахи та шашки. Не винятком є заняття учнів у тренажерній залі. Правильно дозовані вправи під наглядом викладача є суттєвою підтримкою фізичного здоров’я ліцеїстів.

Цьогоріч, у травні, тренажерна зала відсвяткувала свій 30-літній ювілей. Заснована у 1987 році, на той час керівником фізичного виховання Бабич Анатолієм Івановичем, звичайна кімната підвального приміщення перетворилася на сучасний спортивний осередок. Сьогодні тренажерна зала складається з трьох кімнат, оснащених тренажерами для розвитку усіх груп м’язів. Особливістю зали є її автентичність. Міцні козаки, замальовки українського пейзажу та гарні україночки прикрашають стіни залу. А тренажери задрапіровані у синьо-жовтому кольорі.

 

Бабич Богдан Анатолійович: «Заняття спортом зміцнює не лише здоров’я та м’язи, а й віру себе і свої сили, підвищує самооцінку, розвиває волю, робить дитину сильніше як особистість. Сучасній Україні конче необхідні здорові та сильні особистості! Тому ми, викладачі фізичної культури постійно працюємо над забезпеченням учнів спортивним інвентарем та обладнанням, шукаємо та використовуємо новітні технології у навчанні. Одним словом, робимо все, щоб заохотити дітей до здорового способу життя.»

Метою своєї педагогічно-виховної роботи викладачі фізичної культури вважають стимулювання дітей до ведення здорового способу життя та позитивного мислення.

 

 

27.06.2017 Адміністрація БМПЛ