вул.Володмирира Довганюка, 76

Екскурсія на швейне виробництво

Згідно навчального плану 13 вересня 2017 року учні 1 курсу групи ШВ-14 разом з майстрами в/н Грицаєнко Надією Олександрівною та Харьковою Галиною Сергіївною ходили на екскурсію на ПП Бердянська Трикотажка.

Начальник цеху ОТК Ольга Іванівна Тіняєва гостинно зустріла делегацію ДНЗ «Бердянський машинобудівний професійний ліцей» та провела для наших ліцеїстів цікаву вичерпну екскурсію швейним виробництвом.

Спочатку учням розповіли про асортимент готових виробів фабрики та ознайомили із технологічним процесом масового виготовлення одягу. Наразі Бердянська Трикотажка працює над замовленням футболок для великої кампанії мобільного звя’зку. Дівчата та хлопці мали змогу побачили роботу модельєра-конструктора (до речі, нашої випускниці Картамишевої С.В.) із розкрію дрібних деталей на розкрійній машині.

Спостерігали за розкрієм переносним стрічковим ножем основних деталей одягу при настилі 65 слоїв тканини.

Ознайомилися із роботою швейного напівавтомату з пришивання гудзиків, вимитування петель та обробки низу виробів.

Побачили та зрозуміли сутність бригадного методу виготовлення одягу.

Здається, здивувалися, побачивши в роботі промисловий парогенератор…

На участку контролю якості готової продукції  долучилися до виробничого процесу складання та пакування готових виробів.

А ще учні ШВ-14 завітали до ательє індивідуального пошиву та ремонту одягу ПП «Панасейко», де ознайомилися з асортиментом тканин, оздоблювальних матеріалів та специфікою робіт по індивідуальному пошиву.

 

 

19.09.2017 Адміністрація БМПЛ