Майстер-клас від кравчинь

4 грудня 2017 року, у майстерні кравчинь ДНЗ «Бедянський МПЛ» творча група вдихала нове модне життя…в старі футболки.

Майстер – клас, який провела викладач спец. дисциплін Харькова Галина Сергіївна, за участю майстрів в/н Грицаєнко Н. О. та Кузьменко Т. В., в черговий раз довів, що моделювання одягу, створення нових фасонів — то цікава та неважка справа.

Сьогодні майстерня кравців продемонструвала колекцію моделей, які були виготовлені з футболок, що втратили актуальність. «Це звичайні речі з нашої шафи, у які творча група ліцею вдихнула нове модне життя, — каже Галина Сергіївна, — Натхнення для виготовлення цієї колекції можна черпати скрізь: іноді достатньо одного погляду на річ за склом вітрини бутіку, обкладинки журналу або на незнайомця. Для здійснення творчого задуму необхідні лише дві речі – матеріали та бажання!»

Учням було запропоновано прийняти участь у виготовленні демонстраційних зразків і вони залюбки це робили. Одна з ліцеїсток, учениця групи ШВ-4, Катерина поділилися враженнями після майстер-класу: «Тепер я не буду викидати старі футболки та майки!»

В колекції були використанні елементи аплікацій, об’ємних штучних квітів з органзи, тасьма – «вишиванка»; затяжні полоси – шнури, якими прошиті вироби через отвори – розрізи, в’язання звисаючих пар полос за допомогою вузликів.

04.12.2017 Адміністрація БМПЛ