вул.Володимира Довганюка, 76

Свято романтики

Сьогодні День всіх закоханих. Хоча це свято прийшло до нас із Заходу не так давно, але стало до душі більшості українцям. Звичаї святкування дня Святого Валентина у різних країнах відрізняються, але їх усіх поєднує одне — бажання висловити свої симпатії, признатися ще раз в коханні своїй «половинці», дарувати сюрпризи та подарунки батькам та друзям.

Сьогодні, 14 лютого 2019 року, ДНЗ «Бердянський машинобудівний професійний ліцей» повністю поринув в атмосферу кохання. Творча група ліцеїстів прикрасила хол ліцею, підготувала святковий концерт та «пошту закоханих». Скринька з листівками дуже швидко (і не один раз!) переповнювалась повідомленнями, а значить і любов’ю.
Всі відправлення були доставлені до адресатів на урочистому заході до Дня Закоханих. Особливо приємно, що не всі листівки учні адресували один одному, а й улюбленим майстрам виробничого навчання, класним керівникам, викладачам та, звісно, заступнику директора з виховної роботи Алевтині Мирославівни Бевз.
Святкування продовжилось розповіддю історії виникнення Дня Святого Валентина та піснею про кохання від Подорожко Катерини. Після цього прийшла черга обирати «Валентину» і «Валентина» нашого свята. Це відбувалось шляхом яскравих, цікавих та різноманітних конкурсів: «Заплетення коси», «Зав’язування краватки», «Майбутні клопоти» та інше. За результатами конкурсу Олександр Тютчев та Ольга Дзюба стали парою свята та отримали подарунки від адміністрації ліцею.
Бажаємо Всім кохати і бути коханими. Адже любов окрилює людину, надихає на неймовірні звершення.

14.02.2019 Адміністрація БМПЛ