Електрогазозварник

Варто лише поглянути, скільки довкола нас зварених з металу виробів, щоб зрозуміти, яке значення мають ці фахівці для суспільства. Металоконструкції зварюються найчастіше саме зваркою електродуги або газовою. 

Це одна з найбільш шанованих технічних спеціальностей. 

Зварювальні роботи потрібні практично на будь-якому виробництві, а молодих майстрів дуже мало. Рівень зарплат, в залежності від місця роботи, сильно відрізняється. Тому виконуючи одне і те ж замовлення, можна отримувати абсолютно різні гроші.

 

У ВАС є прекрасна можливість отримати професію електрогазозварника безкоштовно. Навчаючись в системі професійно-технічної освіти після 9 класів Ви отримуєте  закінчену середню та початкову професійну освіту.

 

Документи до вступу

Вступники подають особисто заяву про вступ до ліцею із зазначенням обраної професії, форми навчання, місця проживання та необхідності працевлаштування після закінчення навчання, до якої додають:

  • документ про освіту (оригінал);
  • медичну довідку за формою, установленою чинним законодавством;
  • 6 фотокарток 3х4;
  • ідентифікаційний код (копію);
  • документи, що дають право на пільги до вступу до закладу освіти (за наявності) (копії);

Вступники пред’являють особисто документ, що посвідчує особу та громадянство (паспорт громадянина України, військовий квиток або посвідчення про приписку (відповідно до вимог статті 14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»),  або інший документ, який засвідчує особу і громадянство).

Для обробки персональних даних особа надає приймальній комісії письмову згоду відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Особи, які направляються на навчання підприємствами, установами, організаціями, додають до заяви про вступ відповідний документ.

09.06.2017 Адміністрація БМПЛ