Антитютюнова акція

Щороку пагубна звичка тютюнопаління забирає життя 100-120 тисяч осіб (за офіційним повідомленням міністерства охорони здоров’я України)! Україна входить в сімку країн світу, де найбільше вживають тютюн. За 9 місяців минулого року на кожного жителя України (від новонародженого до дорослого) припав 1 кілограм недопалків, а це — 46 тонн цього сміття загалом! Особливо залежними від куріння є наша молодь.

ДНЗ «Бердянський машинобудівний професійний ліцей» приймає активні дії по сприянні зниження шкідливої звички молоді — куріння цигарок. Протягом року постійно проводяться  інформативні години для ліцеїстів про шкідливий вплив тютюну, регулярні рейди по виявленню курців та роботи з ними, залучення до здорового способу життя, тощо.

Тому 16 листопада 2017 року, у Міжнародний день відмови від паління, Бердянський машинобудівний професійний ліцей проводив акцію «Міняю цигарку на цукерку». Кожної перерви в холі ліцею практичний психолог Подорожко К.О., викладач фізичної культури Шастало М.М. та президент учнівського самоврядування Сандуляк Єлизавета пропонували учням обміняти цигарку на смачну цукерку. Охочих приєднатися до обміну цигарки на солодощі виявилося дуже багато. А завершенням акції стало символічне знищення «здобутих трофеїв» — цигарки спалили у майстернях.

Тож давайте робити все, щоб залучити молодь до здорового способу життя і відмови від поганих звичок. Не дамо шанс тютюнопалінню погубити молоді життя!

17.11.2017 Адміністрація БМПЛ