Офісний службовець (бухгалтерія)

Офісний службовець (бухгалтер)

На сьогоднішній день офісний службовець — це та людина, чия професія, перш за все, необхідна. Тільки через те, що бухгалтерський облік це один з небагатьох способів ведення господарських обліків. Облік, який виконують бухгалтера насправді дуже важливий. Даний облік зазвичай складається з реєстрації та узагальнення інформації в її грошовому вираженні про майно, зобов’язання та діяльності компанії за допомогою безперервного і, найголовніше, документального обліку всіх фінансово-господарських операцій.

Якими здібностями потрібно володіти, щоб стати дійсно хорошим офісним службовцем:

високі математичні здібності, потрібен підвищений рівень уваги, відповідальність, посидючість і аналітичний склад розуму. У невеликих компаніях і фірмах урахуванням може займатися один бухгалтер. У великих фірмах та підприємствах повинна працювати ціла група бухгалтерів, причому часто між ними навіть поділяють обов’язки. Над групою бухгалтерів встановлюють керівника — головного бухгалтера. Дійсним документ вважається тільки тоді — коли він підписаний у головного бухгалтера.

Роботодавець вимагає від офісного службовця:

 • Безпосереднє наявність досвіду роботи в безпосередній сфері діяльності підприємства.
 • Володіння однією з бухгалтерських програм на вищому рівні. Уміння вести бухгалтерський облік.
 • Високий рівень знань в області бухгалтерського і податкового законодавства, а також володіти хорошими навичками в області мінімізації бази оподаткування.

Якщо говорити про зарплату то на сьогоднішній день бухгалтер отримує в середньому від 200 до 500 доларів.

Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних – найбільш популярна та високооплачувана професія економічного профілю.

Жодна фінансова установа не може існувати без чіткого обліку документації. Впорядковані документи та підраховані цифри – це запорука вдалого бізнесу. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних – це фахівець, що виконує цю вкрай важливу роботу.

Якщо тобі подобається рахувати, в тебе гнучкий розум та ти вмієш працювати на совість, професія обліковця – саме для тебе!

Навчаючись у нашому ліцеї, ти отримаєш не лише теоретичні знання з професії, а матимеш змогу застосувати їх на практиці. ДНЗ «Бердянський машинобудівний професійний ліцей» співпрацює із багатьма підприємствами Бердянська.

 Навчання професії обліковець з реєстрації бухгалтерських даних передбачає знання з:

-основ організації виробництва;

-організації оперативного обліку;

-форм первинної документації;

-планування та кореспонденції рахунків;

-правил документообігу  і технологій оброблення облікової інформації ,

-правил експлуатації обчислювальної техніки;

-правил внутрішнього трудового розпорядку;

-правил і норм охорони праці.

 Кваліфікований обліковець вміє:

 • Працювати з первинними бухгалтерськими документами (за формою та змістом): перевіряти, систематизувати їх та виводити підсумки цифрової інформації,
 • Виконувати роботи з різних ділянок обліку: готувати проміжні розрахунки, дані та форми для розрахункових операцій, здійснювати реєстрацію документів, комплектувати та складати внутрішній опис документів, тощо.

Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних повинен :

 • Мати аналітичний склад розуму, довготривалу пам’ять, емоційно-вольову стійкість, нервово-психічна стійкість, рахунково-аналітичні здібності, висока працездатність,
 • Бути уважним, акуратним та сумлінним.

При подальшому підвищенні кваліфікації, обліковець має перспективу стати:

 • Аудитором,
 • Фінансовим директором,
 • Директором з економіки та фінансів,
 • Стати власником консалтингової чи аудиторської фірми.

Зацікавила професія? Приходь на навчання!

 

09.06.2017 Адміністрація БМПЛ