Офісний службовець (бухгалтерія)

Бухгалтер — одна з найвідповідальніших професій. Адже саме в руках цього спеціаліста знаходиться документація з фінансової частини кожного бізнесу. Кожній, навіть маленькій компанії, потрібен бухгалтер. Адже розбиратися у тонкощах законодавства самостійно буває досить складно. Спеціалісти, які знаються на бухгалтерському обліку, в Україні користуються великим попитом. 

Усім відомо, що головний бухгалтер на підприємстві – це друга людина після керівника з прийняття усіх рішень, що стосуються фінансово-господарської діяльності. Оскільки саме він, бухгалтер, наряду з директором ставить свій підпис майже на всіх документах. А це не тільки відповідальність, але й авторитет.

Професія бухгалтера оплачувана. Мова йде не тільки про розмір оплати, а й про черговість виплати. Навіть якщо на Підприємстві не вистачає грошей для виплати зарплати усім працівникам, бухгалтерія зарплату отримує, як правило, у першу чергу.

Найбільш завзяті представники професії, постійно підвищуючи свою кваліфікацію, стають аудиторами, фінансовими директорами, або відкривають власний бізнес – аудиторську чи консалтингову фірму. 

Зараз багато керівників солідних фірм зацікавлені в підготовці бухгалтерського персоналу, тому не економлять коштів на навчанні бухгалтерів за рахунок коштів фірми. 

Тепер запитайте себе, що Вам з цього необхідно? 

Якщо Ви бажаєте мати авторитет серед співробітників, знайомих та колег, прагнете професійно зростати, то Вам саме до нас! Державний навчальний заклад «Бердянський машинобудівний професійний ліцей» чекає саме Вас на навчання за спеціальністю «Офісний службовець (бухгалтерія)».

 

Документи до вступу

Вступники подають особисто заяву про вступ до ліцею із зазначенням обраної професії, форми навчання, місця проживання та необхідності працевлаштування після закінчення навчання, до якої додають:

  • документ про освіту (оригінал);
  • медичну довідку за формою, установленою чинним законодавством;
  • 6 фотокарток 3х4;
  • ідентифікаційний код (копію);
  • документи, що дають право на пільги до вступу до закладу освіти (за наявності) (копії);

Вступники пред’являють особисто документ, що посвідчує особу та громадянство (паспорт громадянина України, військовий квиток або посвідчення про приписку (відповідно до вимог статті 14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»),  або інший документ, який засвідчує особу і громадянство).

Для обробки персональних даних особа надає приймальній комісії письмову згоду відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Особи, які направляються на навчання підприємствами, установами, організаціями, додають до заяви про вступ відповідний документ.

 

09.06.2017 Адміністрація БМПЛ