12-й Карпатія Трейл

З 2 по 4 червня 2023 року в  с. Пилипець (Закарпатська область) відбувався гірський ультратрейл України – КАРПАТІЯ – від організаторів Твоя пригода. 

Завданням учасника є проходження всієї дистанції в рамках встановленого контрольного часу. В межах дистанції учасники рухаються за визначеним організаторами маршрутом в режимі non-stop, самостійно визначаючі свій темп руху, місце та тривалість свого відпочинку.

Маршрути дистанцій прокладені на місцевості по явних дорогах та стежках та промарковані мітками – спеціальною фарбою або картонними прямокутниками  на деревах, камінні та інших об’єктах. На відкритих ділянках – маркування прапорцями помаранчевого кольору. Додатково, світловідбиваючими мітками замарковані ділянки етапів, що потенційно припадають на темний час доби.

Дистанції:

– CRAZY 115 км
– MEDIUM 76 км
– MARATHON 42 км
– HALF MARATHON 20 км
– LIGHT 10 км
До цих змагань в якості волонтера доєдналася викладачка ДНЗ “Бердянський машинобудівний професійний ліцей” з фізичної культури Марина Миколаївна Шастало. Загальна кількість учасників перевищувала 700, а волонтерили 50 чоловік. Пані Марина в якості волонтерки брала участь у маркуванні трас, пакуванні стартових пакетів, прийомі учасників змагань на контрольному пункті (КП) та нагородженні переможців. Відео зі змагань за активним посиланням.
Цьогорічні змагання відбувалися у благодійному форматі на підтримку наших військових.
04.06.2023 Адміністрація БМПЛ