Коваль ручного кування

Коваль ручного кування

У сучасному світі професія «Коваль ручного кування» дуже актуальна та затребувана. Популярним стало прикрашати будинки та подвір’я, квартири та офісні приміщення, громадські місця та парки кованими предметами, виробами та скульптурами. Фантазія та майстерність фахівців, винахідливість, відмінне володіння технологією кування, прекрасне знання особливостей і можливостей металу дозволяють створювати високохудожні ковані витвори мистецтва, безмежного великого і виразного світу кованого металу.

 

Ручне ковальство – досить трудомістка праця, вимагає гарного здоров’я, витривалості, наполегливості та творчості. Коваль – це майстер, що займається термічною і механічною обробкою металу, але ручне кування – це ще й мистецтво, всі ковані вручну вироби – унікальні та неповторні.

 

Термін навчання:

  • 4 роки (на базі 9 кл.)

  • 1 рік 24 тижні (на базі 11 кл.)

 

У наш час коваль повинен поєднувати накопичені тисячоліттями традиції з ультрасучасними технологіями, розумітися на дизайні та властивостях матеріалів, уміти комбінувати різні матеріали для створення художнього виробу. Іншими словами – бути всебічно розвиненим фахівцем, що синтезує різні грані різних професій.

 

ДНЗ «Бердянський машинобудівний професійний ліцей» ЄДИНИЙ заклад професійної (професійно-технічної) освіти, який здійснює підготовку кваліфікованих робітників за професією «Коваль ручного кування» у Запорізькій області. Окрім цього, ця підготовка ведеться з інтегрованої професії «ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИК; КОВАЛЬ РУЧНОГО КУВАННЯ», що дозволяє значно розширити обсяг діяльності випускників у професійній спрямованості та підвищує конкурентоспроможність робітничих кадрів на сучасному ринку праці.

 

 

04.03.2024 Адміністрація БМПЛ