Нескорений сокіл – новий флагшток від коваля

Військовий стан в країні та окупація рідного міста внесли свої корективи в роботу нашого навчального закладу. Задля безпеки учнів та викладацького скдаду наразі ДНЗ “Бердянський машинобудівний професійний ліцей” переміщено до міста Запоріжжя, а навчання відбувається в онлайн форматі. Але ми працюємо!  Віримо в Збройні Сили України, нашу перемогу та сподіваємось на скоріше повернення додому в рідні стіни! Тому не покладаємо рук. В рамках соціального проєкту «Флагштоки школам міста», що був започаткований ще на Фестивалі Сталева Хвиля, майстер виробничого навчання Олександр Шапошник викував флагшток для ДНЗ “Вище професійне училище “Моторобудівник”. Це вже не перший (і не останній!) виріб для Запоріжжя, раніше, в 2021 році наш навчальний заклад презентував флагшток Запорізькому Козацькому ліцею.

Віримо, що сокіл, символ рішучіх дій та волі, відтепер не лише прикрашатиме будівлю училища, а стане яскравим нагадуванням того, що українці – сильна та нескорена нація, яка обов’язково здобуде перемогу над ворогом!

Нагадуємо, що ДНЗ “Бердянський машинобудівний професійний ліцей” працює та триває прийом документів на ВСТУП на дистанційне навчання. Шановні абітурієнти, ви можете заповнити онлайн заяву на вступ до нашого закладу освіти!

24.06.2022 Адміністрація БМПЛ