Семінар-практикум викладачів української мови та літератури, зарубіжної літератури

5 березня 2020 року на базі ДНЗ “Бердянський машинобудівний професійний ліцей” відбувся Обласний семінар-практикум викладачів української мови та літератури, зарубіжної літератури.

З вітальним словом до учасників семінару звернувся директор Сергій Вікторович Дудукалов, який також розповів про заклад освіти, перспективи його розвитку, професії та фестиваль “Сталева хвиля”.

В ході семінару виступала викладач ДНЗ “Бердянський машинобудівний професійний ліцей” Пельтек Людмила Анатоліївна із доповіддю на тему «Використання «Навчальної системи ДНЗ «Бердянський МПЛ» на уроках української мови та літератури». Освітній портал БМПЛ – сайт, який відкриває нові можливості в навчанні, підготовці до іспитів та засвоєнні учбового матеріалу. Завдяки можливостям порталу можна без обмежень користуватись інформацією з електронної бібліотеки, отримувати необхідні знання у вигляді комбінованих медіа матеріалів, подкастів, відео, перевіряти засвоєння матеріалу онлайн-тестуванням. Матеріали можна вільно оцінювати і задавати питання/коментарі як до вже завершених, так і активних тем. Учні мають можливість користуватись електронною бібліотекою, медіа матеріалами та перевірити засвоєння матеріалу, виконуючи завдання та проходячи онлайн- тестування.

Продовженням семінару став відкритий позакласний захід на тему «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь віки…», який провела Горейко Юлія Сергіївна, викладач ДНЗ «Бердянський МПЛ». Учні декламували вірші Шевченка, показали сценку з його дитинства – гостям семінару сподобалось, дівчина професійно, чуттєво зіграла роль матері, учень прочитав “Заповіт” англійською мовою, здобувачі освіти розказали цікаві факти з життя поета, прозвучала пісня “Думи мої думи” та “Заповіт”.

В ході семінару педагогічним досвідом з теми “Інноваційні технології – крок до розвитку творчих здібностей здобувачів освіти на уроках української мови та літератури” поділилася викладач БЕГК БДПУ Варьєва Майя Вікторівна.

Учасники семінару із задоволенням взяли участь в Веб-квесті «Інноваційні педагогічні технології у професійній підготовці майбутніх фахівців» від методиста ДНЗ  “Бердянський МПЛ” Солонської Олени Юріївни.

З інформацією щодо плану обласних масових заходів у 2020 році виступила методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Четверякова Лілія Іванівна.

Сподіваємось, що гостям семінару все сподобалось, а ковані підкови, що отримали на згадку про наш навчальний заклад, обов’язково принесуть щастя.

08.03.2020 Адміністрація БМПЛ